Pierwszego dnia w sali gimnastycznej

Cześć. Obiecałam się podzielić się z wami doświadczenie mój pierwszy dzień na siłowni, więc nosić na czytanie, jeśli chcesz wiedzieć, jak to może wyglądać.

pierwszego dnia w sali gimnastycznej

Wszystkie patrzył, jak to zwykle robi z ludzi wokół mnie, który dołączył do siłowni i dokładnie od ludzi żyjących z. W moim przypadku ich wpływ na mój wybór miejsca, w którym chcieliby uczestniczyć w. Mi powiedziano, że ich siłowni czy oferta specjalna, która trwa tylko do końca października. Zasadniczo przepisy były bardzo proste. Kto łączy przed końcem października płaci tylko dla miesiąca grudnia i udziału wszystkich klas, basen i inne wyposażenie siłowni, od dnia przystąpienia. Aby zgasić to po prostu jeden miesiąc był za darmo i jestem szczęśliwy, jak dobrze że nie trzeba podpisać umowę, więc zdecydować, ile miesięcy chce tam 🙂 Członkostwo w moim przypadku koszt? 49,90 w Granada, Hiszpania, ale oczywiście każdy siłowni mają własne ceny, więc nie powinno trwać ten numer jako przewodnik. Wystarczy znaleźć najbardziej dogodne miejsce dla siebie w Twojej okolicy. Zrobi dla Ciebie. Znalazłem już tańszy (? 20) w tej samej odległości od miejsca zamieszkania. To jest mniejszy i chyba bez basen też, ale mam zamiar zmienić na coś tańszego, jak nie będzie miał tak dużo czasu do pracy, następnie, ale nadal chcą dbać o moje samopoczucie.

pierwszego dnia w sali gimnastycznej

Pierwszego dnia w sali gimnastycznej

Faktycznie nie szkolą na dzień, w którym ja podpisany w górze. I przyszedł dzień po. Pierwszego dnia w sali gimnastycznej, co nie chcą trenować zbyt twarde jak moje mięśnie nie są przygotowane do ciężkiej pracy na zewnątrz. Postanowiłem zacząć od bieżni się rozgrzać i następnie niespodzianka… Jeden z trenerów pracujących tam podszedł do mnie i powiedział mi, że muszę ręcznikiem aby utrzymać mój pot tam. To nie to, co myślisz! Nie wygląda fontanny wody. Nie mogę nawet dostać zmęczony po około 1 min jogging. Chłopiec był miły i wyjaśnił mi, aby przejść do jego kolega w recepcji o nazwie Inma i ona chcieliby zapewnić mi rezygnować jeden. Zrobiła, jak powiedział, ale po prostu się być miły, powiedział jej, to jest mój pierwszy dzień na siłowni i nie przeszkadza jej następnym razem. Na początku to jest pierwszego dnia w sali gimnastycznejnormalne, nie wiem co. Nie wiedziałem, że, mimo że nie było po raz pierwszy w moim życiu I dołączył do siłowni. Zaniosłem na mój ogólny pracy obecnie, oznacza to, że starałem się używać tyle mięśni ciała, jak to możliwe, ale z trochę masy. W końcu postanowił skupić się na moje mięśnie pleców i bicepsów, dodając, że niektóre ramiona ćwiczenia. Do dziś czuję się w moje ciało efekty szkolenia szczególnie w wymienionych wcześniej dolnej mięśnie pleców, więc czas odpoczynku rozszerzy się do jutra rana.

Ja dostał wobec znać niektórzy pracowników pracujących tam, ja dostał wobec znać maszyn, teraz tylko muszę być wytrwałym 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *