Instalacja nowego systemu windows szybki? Jak to zrobić?

Ostatnie dni próbowałem pobrać niektórych plików z torrentów i miałem problem z Internetem w domu. Mój transfer zatrzymał się w najbardziej nieoczekiwanych momentach. I nie byłby być zalecając sieci Vodafone aby nikt tutaj w Hiszpanii. Prędkości łączy szerokopasmowych jest imponujący, ani stałej. Ma 2 poziomy. Nazwałbym je "wolno" i "wolniej". Mówią, że w mieście centrum to działa dobrze, ale come on! Mieszkam nie dalej niż 2km od hotelu.

Jak zainstalować nowy system windows szybki, jeśli najpierw trzeba go pobrać? Ponadto trzeba pobrać wszystkie pliki z mojego serwera wobec utrzyInstalacja nowego systemu Windowsmywać pewien kopiować na moim komputerze, ale połączenie nie był stabilny. Zdesperowany i zapytał mojego brata do pobrania kilka rzeczy dla mnie i umieścić go w "dropbox". Niestety ta funkcja pozwala na transfer plików o maksymalnej wielkości 2 GB, jeśli ktoś chce więcej trzeba płacić, więc muszę zarządzać samodzielnie, bo to nie warto płacić za magazyn, który jest gonna być użyte tylko raz. Ja wypróbowany od poniedziałku i wreszcie w czwartek z Internetu zaczął działać poprawnie. Dzięki Bogu! Zobaczymy na jak długo.

Instalacja nowego systemu windows. Początek!

Wreszcie o wszystkie pliki pobrane czas, aby zainstalować nowy system Windows 8.1. Komputer ma 2 dyski, więc system idzie do SSD, jeden, który jest mały (128GB), ale bardzo szybko. Inny jeden 1T będzie dla innych rzeczy. Ja wierzyciel pewien bootable USB rezygnować ekstremizm wobec rata nowy system windows szybki i łatwy. Następnym krokiem było zainstalować wszystkie sterowniki, które przybyły na dodatkową płytę CD. Po dodaniu kilku dodatkowych programów, wszystko był ustawiony i gotowy do gry.

Kolejne zadanie realizowane. Teraz mam zamiar zainstalować WordPress wielo–umiejscowienie i przygotowanie strony internetowej dla mojego ojca. Czytaj dalej i pokażę wam efektów mojej pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *