Erasmus party piątek w Granada

Cześć. Wszystko zaczęło się podczas tygodnia kiedy mam wiedzieć o małych partii przygotowywany w mieszkaniu jednego z studentów Erasmusa. To był jeden z przyjaciół Naya, który organizował. Podobało mi się ten pomysł, więc natychmiast postanowił udać się z nią. To zawsze dobrze jest od czasu do czasu pójść do nowego miejsca i spotkać nowych ludzi. Co więcej pić somethning i spróbować nowej kuchni. Mimo, że nie znam ich byłem pewien, że z Naya będziesz miał dobry czas jak zawsze.

Erasmus party piątek

W piątek, Kupiliśmy trochę alkoholu i wieczorem pojechaliśmy do Naya na przyjaciela, który mieszka w naszej okolicy więc mieliśmy krótki i przyjemnym spacerem. Na nasz przyjazd, którą Zostaliśmy powitani przez kilka miłych ludzi, którzy już tam byli 90% z nich było Niemców. Najbardziej szokujące dla mnie, że wieczór był, że zaczęli mówić w bardzo dobry hiszpański z niemieckim akcentem! Ive ' nigdy wcześniej słyszał typowy niemiecki osoba mówi po hiszpańsku. To brzmi jak coś żeby nie znaleźć w przyrodzie. Wiem, że istnieją ludzie, którzy mówią hiszpański i niemiecki, ale aż teraz zawsze było spotkanie ludzi, którzy uczyli się zarówno języka, ponieważ będąc niemowlęciem, więc ich naśladować i dźwięk były zupełnie inne. W każdym razie miło wiedzieć, jak hiszpański brzmi w wersji niemieckiej. W każdym razie ja Speak hiszpański z Polski akcent, który musi brzmieć śmieszne zbyt.
Erasmus piątek strony spotkaliśmy się w mieszkaniu jednego z niemieckiErasmus party piątekch przyjaciół. Mieliśmy dobry czas w pokój dzienny i balkon, słuchać muzyki i drinka. Inni byli gotowania żywności. Erasmus piątek impreza specjalne były hamburgery, jednak nie były typowe, były one hamburgery wegetariańskie, więc w zasadzie niektóre warzywa zmieszane z trochę mąki, aby tym razem. Sałaty i pomidorów aby dodać trochę smaku i sosem lub niektórych hummus na górze. Warto wspomnieć, że też jest marchew. Dobry erasmus piątek partii nie może zabraknąć pysznego deseru! Tym razem przygotowali duża miseczka sałatki owocowe. Yummy!

Głównie niemieccy studenci byli wokół, ale także wiele francuskich studentów przybył i 2 hiszpański, co wieczór bardzo nietypowe dla mnie, bo za pierwszym razem byłam otoczona, przez to mieszanka ludzi. Niemieckie strony nie są w moim stylu, ale to było naprawdę miło wystąpić jeden.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *