Atak Paris idealna Crimea ataku. Co mają wspólnego?

Atak Paryż jest temat, który jest na ustach ludzi na całym świecie do ostatnich dni. Czy to oznacza, że powinniśmy być bałam się wejść do Francji? Pamiętacie historię Krymu? Było to podobne do Paryża atak? Posłuchajcie mnie uważnie, bo byłem w obu tych miejscach kilka miesięcy przed wszystkim, co wydarzyło się bałagan.

Atak Crimea 2014

Miałem szczęście wystarczy, aby zaplanować miesiąc wyjazd na Ukrainę z moim dobrym przyjacielem latem 2013. Byliśmy w Kijowie, Odessie następnie Krym Simferopol idealna Sewastopol i więcej. Naszym głównym celem podróży był Kazantip, ale spadła w miłości we wszystkich miejscach, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Na Półwyspie Krymskim jest bardzo spokojny i piękne miejsce. Można powiedzieć, że jeden z najpiękniejszych widziałem w moim życiu. Czysta natura. Marzyłem, aby wrócić tam jeden dzień. Jednak teraz po Rosjanie przejął kontrolę tam nie wydaje się jak w niebie dla mnie żadnych więcej. W moim umyśle jest pytanie: czy warto tam pojechać jeszcze raz czy lepiej żyć z dobre wspomnienia?

Atak Paris 2015

Nastąpi to samo z przemyśleniami na temat Francji w mojej głowie? Czy może to się już dzieje? Byłem we Francji w kwietniu tego roku. Małych podróży przed osiedleniem w Ibiza na chwilę. Lazurowe była głównym miejscem że był spędzania czasu. Teraz Francja może być jednym z głównych celów tak zwanych terrorystów, którzy będą starali się dość presję do UEFA EURO 2016 są anulowane. Nie sądzę, są w stanie wystarczająco dużo bałaganu nie są śledzone w dół i zatrzymał się wkrótce. Policji Europejskiej jest dobrze zorganizowana i nie działa tak niech zdarzają się często.

Podsumowując, Francja nie był zaatakowany przez innego kraju, ale przez niektóre grupy, który chciał pokazać, że jest pod kontrolą. To jest różnica. Może to dlatego, że jestem jeszcze nie boi się znowu do Francji. I niech twarz prawdę, że wszystkie miejsca we Francji są lepiej zabezpieczone niż w Krym i nawet jeśli coś nieoczekiwanego, podobne do strzelaniny z ostatnich tygodni ataku piątek Paris dzieje, wszystko szybko wraca do normy. Wszystkie osoby dotknięte będą mogli zapraszam ponownie. Jednym z elementów czucie szczęśliwy jest w stanie czuć się swobodnie:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *