El Clasico. Real Madryt – FC Barcelona 2015

El Clasico Logo FC Barcelony
Logo FC Barcelona

Jestem teraz w Hiszpanii i to nie był w stanie poczuć atmosferę związane z El Clasico, 2015 r. tym razem po raz pierwszy. Wielu ludzi na całym świecie wiedzą już, że piłka nożna jest ściśle związana z życia zwykłych ludzi w Hiszpanii. Każdy z serca biją szybciej gdy oglądać ich lokalny zespół gra, ale jest to wyjątkowe wydarzenie 2 razy w roku, który jest jak starcie tytanów. Dwóch najlepszych zespołów w Hiszpanii grają ze sobą. To zdarzenie może postrzegane przez wielu różnych: północ południe vs lub Catalonia vs Hiszpania. To jest mecz gwiazd, najbardziej znanych, najdroższe i najwyżej opłacanych graczy na świecie. El Clasico 2015 listopadzie obejrzało ponad 400 mln ludzi na świecie!

El Clasico 2015

W tym roku oba zespoły były pełne wspaniałych graczy. Zawsze są duże oczekiwania Kiedy, tak wielu ludzi znanych i wykwalifikowanych grać przeciwko sobie nawzajem. W tym roku jednak nie było tak oddech biorąc spektakl :/ Oczywiście było piękne gole, ale to było jak Real Madryt próbował wygrać z Goliata i naprawdę nie mają wiele do powiedzenia w tej grze. FC Barcelona zdobyła 4:0 i możemy oglądać cele Andres Iniesta, Junior Neymar idealna Luis Suarez, który strzelił dwa w pierwszym El Clasico tego sezonu piłki nożnej. Więcej szczegółów na temat gry można znaleźć na przykład na stronie internetowej BBC. Czy wiesz, że Neymar jest jednym z moich dwóch ulubionych graczy? Ja już został liking mu ponieważ mieszkał w Brazylii kilka lat temu. Z drugiej strony Luiz Suarez jest jednym z najbardziej szalonych, bo lubi gryźć innych ludzi, ale on ma umiejętności i wie, jak strzelać bramki.

Podsumowując, jeśli pewnego dnia znajdziesz się w Hiszpanii podczas gry Realu Madryt z Barceloną, pamiętaj, aby anulować wszystkie plany, które mogą mieć już i po prostu usiąść w trochę pub a jedzenie pyszne tapas idealna picia czegoś po prostu cieszyć się grą lub przynajmniej żywności. Uwierz mi, wszyscy wokół będą robić to samo! El Clasico jest święto w Hiszpanii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *