Podróż samolotem

Lubię podróżować. A ty? Podróżowanie samolotem jest najbardziej wygodny dla mnie i Jeśli zastanawiasz się, dlaczego będą dzielić z Tobą mój punkt widzenia. Wielu z was dostał środków transportu jak rower i samochód lub podróżował pociągiem do niektórych odległych przeznaczenia. Jestem pewien, cieszył się większość podróży, ale nie uważasz, że podróż samolotem jest najszybszy, najbezpieczniejszy, najbardziej wiarygodne? Mam wielu przyjaciół, którzy nigdy nie było na pokładzie samolotu i wszystko słyszę od nich jest ' Ahhh! turbulencje! Obawiam się że! "hahaha

Na początku tego miesiąca pojechałem z Malagi do Warszawy. Te dwa miasta są bardzo daleko od siebie. Pierwszą rzeczą, którą mogę zrobić potrzebne było, dostać się na lotnisko. Zwykle istnieje wiele autobusów, które można wybrać z. Gdy jestem na lotnisku usiąść i oglądać ludzi. Lubię oglądać przez duże okna czeka sala samolotów startu. Czasami, gdy lot jest w nietypowe godziny lub spałem nie tyle przed mojej podróży używam czas, muszę czekać na krótką drzemkę. Oczywiście o Meszek nie najbezpieczniejszym rozwiązaniem, ponieważ jest łatwo zaspać. Polecam ustawić budzik, który zadzwoni kilka minut przed otwarciem bramy. Jeśli masz kogoś, podróżujących z Tobą może zapytać swojego towarzysza do tego samego.

Raz na płaszczyźnie I rozluźniać znowu jeśli jestem przynajmniej trochę zmęczony po podróży na lotnisko I niech moje ciało się zasnąć. Jeśli lot trwa ponad 3h a następnie rzadko udaje mi się spać wszystkie czas trwania lotu. W przeciwnym razie budzę się, gdy pilot rozpoczyna przygotowania do ziemi i przekazują zapnij pasy.

Ja jestem wypoczęty ponownie a następnie ostateczna trochę podróż w lewo. Jest to bardzo wygodne do pływania, jak odwrotne do jazdy, jest mniej odpowiedzialności i doświadczeni piloci dbają zabrać mnie do domu bezpiecznie. Czuję się bardzo komfortowo podczas podróży samolotem. Mam nadzieję, że to pozostanie tak na zawsze. Polecam wszystkim, aby spróbować, jeśli jeszcze tego nie uczyniły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *