Wycieczka do Wrocławia, Polska

Hej. W lutym Ryanair robił duże zniżki na niektóre loty, więc postanowiłem udać się gdzieś na weekend. Jeden z moich dobrych znajomych studia we Wrocławiu i obiecał go odwiedzić, a następnie wybór był bardzo łatwy dla mnie. Wycieczka do Wrocławia było następną rzeczą do zrobienia w mojej podróży.

Mogę znaleźć bilet powrotny za 4 euro, ale jak opóźnienie z zakupu pewnego dnia udał się do 7 euro. Wciąż bardzo dużo, więc go kupiłem. Nie często jest okazją do odwiedzenia innych miast, więc to jest dobre do chwyć szansę, gdy jest on dostępny i tym razem był to zdecydowanie dobry pomysł.

I przybył w piątek rano, więc musiałem odpocząć po podróży i udaliśmy się do miasta. Ja by³ chodzenie spać w pokoju wieloosobowym z moim przyjacielem w piątek wieczorem, w sobotę mieliśmy zamiar mieć szalona noc i w niedzielę mieliśmy zamiar spać w pokoju wieloosobowym ponownie.

W piątek wieczorem postanowiliśmy wyjść na piwo z niektórych innych znajomych żeby się zabawić. Spotkaliśmy się kilka innych osób i jakaś Dziewczyna zaczęła się moim przyjacielem i następną rzeczą, którą byliśmy w dyskotekę. To było zabawne, jednak muzyka była dość stary. Znaczy jak 10 lat, ale z przyjaciółką była zabawa. W końcu jedna z dziewcząt lubi mój przyjaciel, więc zaprosiła nas do jej domu. Jej przyjaciel dał nam nawet BIGOS, tradycyjne polskie jedzenie. Że potrzebne, to było bardzo smaczne. Wreszcie każdy z nas udał się do snu, tipsy i zmęczony. Obudziłem się o północy i nadszedł czas, aby wrócić do sypialni. o LOL, Własnie zlozylem do pobytu na noc, że tutaj nie było. W Sat nie popełnię tego samego błędu!

Sobotę spędziliśmy wszystkie wieczorem palenia i picia, a później poszliśmy na dyskotekę z muzyką techno. Były one zamknięcia o 5 rano, więc spotkaliśmy się kilka osób, które pokazał nam inne miejsce, które zamknięte o 7 rano lub nawet później… Zatrzymaliśmy się tylko do 6:30 rano. Zbyt zmęczony. Mnóstwo zabawy!

Niedziela spędziłem spanie prawie cały dzień, ale po południu udało mi się zrobić kilka zwiedzania. Około 11 pm następnej strony rozpoczęły uczniowie przybyli do naszego pokoju. Pijany trochę, Śmialiśmy się i słuchałem muzyki.

Wreszcie at 2 pm był czas wyjazdu, więc w lewo dormitorium i udał się na mój samolot na lotnisko. Poszedłem prosto do pracy zadowolony, że miałem taki niesamowity czas we Wrocławiu. Następny wyjazd planowaliśmy był do Pragi 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *