Odwiedzenie znajomego w Poznaniu + Motor Show

Hej! Na początku kwietnia zaplanowałem z moim przyjacielem Karolina wycieczka do poznania – miasto w województwie wielkopolskim. Faktycznie mieszka i studiować tam, więc ona będzie pokazanMy w Poznaniuie mi wokół. Wziąłem aparat ze mną robić wspaniałe zdjęcia. Ponadto ze znajomym z mojego rodzinnego miasta postanowili iść ze mną.Ratusz w Poznaniu

Wzięliśmy pociągiem, który był najbardziej dogodną formą transportu w tym czasie. Podczas gdy w pociągu zdałem sobie sprawę, że w ten weekend istnieje Poznań Motor Show! Wiele osób podróżowało się aby zobaczyć nadziecko na rynkujnowsze samochody. Jest to największy motor show w Polsce i odbywa się co roku od 1992 roku.

Przygoda rozpoczęła się w pociągu, ponieważ z Warszawy w naszym przedziale mieliśmy 6 ojców i mężów w ich połowie lat 30, który postanowił uciec do poznania na weekenPlayboy bunny Poznańd i dostać szalony. W Polsce ' aby dostać szalony' oznacza ' do picia wódki annoy ludzi'. W każdym razie jestem przyzwyczajony do tego, więc po kilku godzinach byliśmy w Poznaniu 🙂

Mój przyjaciel spotkał nas na dworcu. Rynek główny, aby zobaczyć kozy na wieży zegar, który zawsze w południe łby podczas odtwarzania hejnałem będzie pierwszą rzeczą, którą zrobiliśmy. Bazderzenia samochodów Poznańrdzo prosty mechanizm, ale wiele osób przychodzi aby je zobaczyć. Nie inaczej było w tym dniu.

Udaliśmy się do kawiarenki małe w miejscu, w którym mieszkaliśmy, świadkami awarii samochodu na drodze. Stamtąd udaliśmy się do oglądania na Poznań Motor Show. W chodzą biorąc mnóstInfinity czarny s oznan motor showwo zdjęć. Udało nam się zobaczyć stare samochody, nowe samochody, samochody ciężarowe, motocykle, quady, samochody osobowe i wiele więcej! Bardzo podobała mi się tego zdarzenia. To była niespodzianka dla mnie, aby wziąć w nim udział, ale przez długi czas był na moim wiadro lista 🙂

Wieczorem udaliśmy się do niektórych pyszne makarony i naleśniki. Uwielbiałem miejsc, w których mój przyjaciel zaprowadził nas do. Kocham jeść i jedzenie tam było super niesamowite!

Wieczór spędziliśmy fotografowanie miasta.

W niedzielę był dzień meczu piłki nożnej. Dwa najlepsze zespoły z Polski grał. Legia Warszawa – Lech Poznań. Rano ja i mój przyjaciel zrobił kilka zwiedzania i jedliśmy trochę więcej pyszne jedzenie. Podobało mi się centrum handlowe, do którego można było wprowadzić od głównej ulicy, a potem idzie 2 piętra zjazdu po drugiej stronie zabrał nas do th park. Wyglądało to docenili parku na dachu, choć było tylko różnicę wysokości wielki ziemi 😀 Meczu piłki nożnej zaczynał się wieczorem. W drodze powrotnej do stacji kolejowej I doświadczonych atmosfera wokół wielkim wydarzeniem, jak tego meczu piłki nożnej. Podczas gdy na super zatłoczony tramwaj stojący obok mnie ktoś nazywa jeden facet i po 1-2 min rozmowy zaczął śpiewać chorał Lecha Poznań. Wow! Wszystkie osoby w tramwaju dołączył do niego. Prawdę mówiąc nie mnie, bo nie znam słów. Potem powiedział: '-on powiesił się na mnie. Zadzwoniłem do mojego przyjaciela z Warszawy. W każdym razie on trwał dłużej niż ostatni raz '. Super śmieszne zdarzenia i super pozytywnych energii. Myślę, że kolejne marzenie do spełnienia w Poznaniu będzie wspieranie meczu piłki nożnej z jego głównym zespołu.

Naprawdę cieszył się weekend w Poznaniu. Całkowicie zaskakujące. Zrobiłem mnóstwo wspaniałych wspomnień. Karolina dzięki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *