Najlepsze konto osobiste w Polsce

W kraju moich rodziców mieszkam bardzo rzadko, ale staram się być na czasie i postanowiłem podzielić się z Wami wiedzą jakie jest według mnie najlepsze konto osobiste w Polsce. Bywając tu dwa, trzy razy w roku potrzebowałem czegoś łatwo dostępnego, i żeby nie 'zżerało' mi moich oszczędności pozostawionych na rachunku. Miałem już konto w Polsce od dawna, ale bez karty, aby móc wykonywać płatności online i nie opłacać karty, której nigdy nie miałem okazji używać. Pod koniec 2016 roku przyjechałem do Polski na dłużej i chciałem posiadać kartę, aby móc dokonywać wygodnych płatności. Wtedy też zainteresowałem się kontem osobistym w Nest Banku. Był to jeszcze wtedy nieznany bank i wielu moich znajomych usłyszało o nim po raz pierwszy ode mnie. Jednak jak powszechnie wiadomo, coś nowego i nieznanego nieczęsto cieszy się powodzeniem, dlatego woleli oni pozostać przy swoich dotychczasowych rachunkach. Ja do dnia dzisiejszego jestem zadowolony z mojej decyzji otwarcia konta osobistego w Nest Banku.
najlepsze konto osobiste w Polsce - Nest Bank

Dlaczego konto osobiste w Nest Banku to najlepsze konto osobiste w Polsce?

Określiłem konto osobiste w Nest Bank, jako najlepsze konto osobiste w Polsce. Dlaczego? Już wyjaśniam jego zalety, bo wad jeszcze nie odkryłem. W skrócie wygląda to tak:

  • jest ono bezpłatne – uważam, że to największa zaleta, ponieważ powierzając do banku swoje pieniądze do opieki, bank może je pomnażać na różne sposoby, więc to bank jest największym beneficjentem.
  • wydanie i utrzymanie karty debetowej jest bezpłatne – to jest również bardzo duża zaleta. Nie zapłacimy nic za wydanie i utrzymanie karty debetowej służącej do płatności w sklepach, przez internet, a także do wypłacania pieniędzy w bankomatach. Nie musimy wykonać określonej ilości transakcji w miesiącu, ani wpłacić odpowiedniej kwoty pieniędzy na konto. Bezpłatność jest standardowa!
  • wykorzystanie nowoczesnej aplikacji mobilnej – przy użyciu swojego telefonu mamy nieustanny wgląd w stan swojego konta, dlatego wygodnie możemy planować wydatki. Z aplikacji wykonamy również przelewy na inne konta bankowe, a także opłacimy rachunki. Wszystko to również bezpłatnie. Jeżeli zechcemy, aby przelew został wykonany natychmiastowo, wtedy wybieramy odpowiednią opcję i płacimy 1zł.
  • możliwośc płacenia zbliżeniowo – wygodna funkcjonalnośc, ponieważ do określonej kwoty płatności nie musimy pamiętać/wpisywać swojego numeru PIN
  • wypłata z bankomatów w całej polsce bez opłat – w dowolnej chwili możemy wypłacić gotówkę z dowolnego bankomatu w Polsce i nie będziemy zmuszeni do zapłaty ani grosza prowizji

W jakim banku najlepiej założyć konto osobiste?

Przedstawiłem dla Was wiele zalet konta z którego sam korzystam już od długiego czasu i nie zapłaciłem za nie ani złotówki. Czy jest to najlepsze konto w Polsce? Myślę, że było nim w chwili jak je zakładałem i z tego co wiem na dzień dzisiejszy, to nadal nim jest. Kliknij tutaj i załóż sobie konto w Nest Banku na ich oficjalnej stronie. Ohh, bo jeszcze nie wspomniałem o najważniejszym, że konto założymy bez kłopotu i bez wychodzenia z domu przez internet. Z mojego punktu widzenia konto w banku powinno być dla każdego bezpłatne. Mieszkałem przez wiele lat w Wielkiej Brytanii i tam jest to standardem. Aby też się stało standardem w Waszym życiu. Tego Wam wszystkim życzę!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *