Serwis komputerowy Toruń – BUTA

Dziś zapoznam Was z firmą BUTA.
Serwis komputerowy BUTA Toruń założono w grudniu 2017 roku na toruńskiej starówce przez serwisanta, mojego znajomego z Baku i jego znajomego – inwestora z Baku. Postanowili oni otworzyć firmę w Toruniu i rozwijać ją na rynku polskim.

Serwis komputerowy BUTA – początki

logo serwis komputerowy toruń naprawa telefonów
O działaniu komputerów, laptopów, telefonów i innych urządzeń elektronicznych wiem niemało dlatego zostałem zaproszony do współpracy z serwisem BUTA. Niestety, dla wszystkich, zmuszony byłem odmówić, ponieważ zaplanowałem sobie wyjazd do Miami. Okazje pojawiają się i znikają, dlatego należy z nich korzystać tak często jak to jest możliwe. Praca była i będzie zawsze! Obiecałem swoim ‘współpracownikom’, że po powrocie będziemy wspólnie rozwijać serwis w Toruniu.

Serwis komputerowy Toruń – co dalej?

Do Europy wróciłem w czerwcu, a w tym czasie toruński serwis komputerowy przestawał już istnieć. Mój znajomy wrócił do Baku, a inwestor postanowił skupić się na swojej firmie transportowej w Bydgoszczy. Nie pozostał mi nikt do współpracy.

Serwis komputerowy BUTA – co się dzieje obecnie?

W okresie wakacyjnym 2018 zdecydowałem, że mogę się zająć dalszym prowadzeniem serwisu w Toruniu. Była to niełatwa decyzja, ponieważ wiązała się z dużą ilością zmian w moim stylu życia i niemałą inwestycją. Mając jednak dobrze wypromowaną firmę s Siedlcach stwierdziłem, że nadszedł czas postawić przed sobą nowy cel i nowe wyzwanie.
Serwis komputerowy BUTA Toruń wciąż się rozwija. Zapraszam do kontaktu w sprawach telefonów, laptopów, konsol do gier i komputerów. Więcej informacji i dane kontaktowe dostępne są na stronie internetowej – serwis komputerowy BUTA Toruń

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *