Ślub i dobre chwile w życiu

W piątek poszedłem na wesele mojego przyjaciela. Nie byłem na polskim weselu przez bardzo długi czas. Nie byłem wielkim fanem pójściem do wszelkiego rodzaju stron niedawno. Zrobiłem ten wyjątek, ponieważ mój bardzo dobry przyjaciel z Uniwersytetu był ślub.

Ponieważ od wielu lat mieszkam w Polsce, postanowiłem wziąć udział w ceremonii z towarzyszem. Poszedłem tam z Aleksandrą, który poznałem 2 tygodnie temu na Tinder. To było łatwiejsze dla mnie, aby przejść ślub z kimś, kto jest przyzwyczajony do tego rodzaju stron.

Pobyliśmy na ślub kościelny w Mordy i

później uczestniczył w imprezie weselnej w Moscibrody. Bardzo podobał mi się sposób zorganizowania imprezy. Było wiele gier, w których Goście mogą wchodzić w interakcje ze sobą. To było dużo zabawy! Bardzo smaczne śniadanie. Bardzo podobał mi się mój czas, szczególnie dzięki Aleksandrowi, który jest miły, przyjazny i wychodzącej osoby. Ona rozprzestrzenia się dobra energia wokół niej.

Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę uczestniczyć w ceremonii i wziąć moją rolę w tym ważnym dniu dla mojego przyjaciela. Jestem pewien, że wspomnienia z ceremonii, ludzi i miejsce pozostanie ze mną przez bardzo długi czas. To w dużej mierze dzięki Aleksandra, który był niesamowity partner tańca przez całą noc. Jestem bardzo wdzięczny za to, że jest w stanie ją spotkać. Cieszę się też, że postanowiłem opuścić mój telefon komórkowy w domu, w ten sposób mogłem skupić 100% na rzeczy, które dzieją się wokół mnie.

Podsumowując, chciałbym zauważyć, że czasami w życiu spotykamy ludzi, którzy stają się ważną częścią tego. Myślę, że to głównie przyczyną małych gestów i wysiłku, które robią, aby cieszyć się każdą minutę. Dając swój czas i oferując małe gesty dla innych naprawdę można zrobić różnicę. I jeszcze pamiętam dzień we Włoszech około 10 lat temu, kiedy nie wiedziałem dokładnie sposób do naszego celu. Zapytałem człowieka w małej restauracji "w środku nigdzie" o drodze. Powiedział, że podąża za jego samochodem na 5-10km i kieruje nas na właściwą drogę. Myślę, że oferowanie czasu i uwagi sprawiają, że chwile wyjątkowe i niezapomniane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *