Ślub w Mazury, Polska

W końcu czerwca jeden z moich kuzynów o nazwie Joanna wyszła za mąż. Uczestniczyłem w ślubie, jak wielu członków mojej rodziny też. To było miłe wydarzenie. Joanna była tancerką w Kraszewskiej grupie tańców folklorystycznych, więc ona i jej zespół zrobili specjalne występy dla Gości. Spotkała męża w tej grupie i teraz wyszła za mąż. To całkiem przyjemna opowieść.

Nie byłem już w Polsce przez długi czas i nie widziałem wielu członków mojej rodziny w tym okresie czasu, więc moglibyśmy dogonić rzeczy. Poznałam tam natę. Była Super słodka dziewczyna i tańczyła razem i miał dobry czas. Myślę, że była tam z chłopakiem, ale pomogła mi znaleźć się w polskiej rzeczywistości. Dziękuję Natalia!

Po 2 tygodniach, co jest teraz, przyjechałem do odwiedzenia ciotki i wujka. Zrobiłem kilka zwiedzania też i odwiedził kilka okolicznych miast. Mają wiele pól i lasów w Polsce i miasta są dość małe, ale coraz więcej turystów zaczyna tu przyjechać.

Odwiedziłem Olsztyn, gdzie znajduje się pomnik Kopernika (jest też jeden w Toruniu, który jest kolejnym polskim miastem w centrum kraju).

Moja ciocia i wujek dom znajduje się kilka kilometrów od miasta i otoczony lasem.

Podczas mojego pobytu próbowałem super smaczne ciasto w jednej z restauracji. Miał chrupiące części na dole i kremowy na górze. Smak był karmelowy. Super pyszne! Nigdy wcześniej nie próbowałem czegoś takiego.

Tylko pogoda nie zepsuło mnie. Były dni z dużą ilością deszczu, a temperatura w ciągu dnia wynosiła około 15 stopni Celsjusza, więc nie było czasu na opalanie.

Cieszę się, że przyszedłem tu i zobaczyłem drugą część Polski. Miałem czas na relaks i możliwość oddechu świeżego powietrza, ale nadchodzi czas, aby wrócić i zrobić trochę pracy, więc jutro rano będę odlatujących. Miły krótki hamulec od ludzi, ale wolę wielkich miast.

Moje śniadania:)

Super pikantne jedzenie, które przygotowałam dla mojej rodziny. Ich ciała dostał gorący ?

I widziałem mój kuzyn żeglowania z tej małej łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *